Hykam

Smi se převážet jízdní kolo v metru?

Nejlepší odpověď
brillant

Viz http://www.dpp­.cz/skolem/

Další odpovědi
Dochy

A bez odkazu:
Ano, zdarma, na plosinach k tomu urcenych, ne na prvni plosine ve smeru jizdy (kolo by blokovalo dveře ke strojvedoucímu).

michalo

v Prahe – ano, vzdy na konci posledneho vagonu je na to urceny priestor

zjentek

A jedeš z cykloprodejny a nebo do cykloservisu?
Nehcu nějak rýpat, ale metro se používá k naprosto stejným účelům jako „městský“ kolo.
Tudíž já bych jel na tom kole ;)

Dochy

zjentek: metro ale prekonava ty kolarsky nejhnusnejsi casti Prahy. Proto spousta kolaru metro vyuziva a kolo pouzivaji v ke kolarum pratelstejsich lokalitách.