kwisty

smějí se mi kvůli nosu

Spolužáci se mi smějí kvůli nosu mamka mi říka at si toho nevšímám, ale to nejde poradte co dělat???

Nejlepší odpověď
led

Každý má nejaký tvar nosa, horšie je keby ho nemal.
Neviem, akého tvaru je tvoj nos, ale skús sa pozrieť na fotografie známych žien – napríklad veľkých herečiek, pozri barbra streisand
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=barbra+stre­isand&hl=cs&prmd­=imvnso&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=AV­w1T6mVH5HLswbWn6m7DA&ved­=0CDcQsAQ&biw=1278&bih=5­85
a neprekáža to
nevšímaj si ich a smej sa s nimi, vymysli si výhodu svojho nosu (skoba-neprší doňho, malý-nezavadzia, dvihnutý nosík-cítiš učiteľku na diaľku a podobne)

Další odpovědi
Berušinka

Dělej si z toho srandu taky, spolužáci mají radost z toho, že tě to trápí, proto se ti posmívají. Nech je a zkus si třeba s mamkou připravit nějakou vtipnou poznámku – určitě na něco přijdete, co tvé spolužáky „setře“.

michael69

Barbra Streisand je na tom podobně.Většina jejích fotek a záběrů ve filmu není z profilu.Ne však proto,že by to tak sama chtěla,nýbrž proto,že to chtěli režiséři a fotografové.Pořád se jím nehodil její nos.Sama o tom vyprávěla ,jak se mnohdy opakovaly záběry,protože se před kamerou ukázala příliš z profilu.Jí samotné to bylo fuk a dělala si z tohoto úzkostného počínání režisérů a fotografů legraci.

anonym

Zažila jsem to u své dcery. Vymlouvala jsem jí, že její hrbolatý nos je hezký a že se mi líbí. Přijeli jsme k babičce, ta se na malou podívala, spráskla ruce a řekla: Po kom ty máš děvucho tak křivý nos? Odpověděla jsem: Po Tobě babičko,po Tobě. No nezbláznila by ses z takové tchýně? A teď vážně: Každý člověk má na sobě něco hezkého, ale taky nějakou nedokonalost. V tomhle směru jsou asi nejhorší děti ve škole, protože ty si ve své prostotě vůbec neuvědomují, jak mohou svými poznámkami člověku ublížit. Uvědom si jedno – máš nos, který příroda považovala za ten nejhezčí právě pro Tebe. A něco na tom určitě bude. Nauč se z toho udělat přednost a uvědom si, že ti, co Tě mají skutečně rádi, by se Ti nikdy nesmáli proto, jak vypadáš. Ti Tě mají rádi právě proto, že jsi přesně taková, jaká jsi. O zlé posměváčky se nestarej. Uvědom si, že nos je to první, co z obličeje člověka promlouvá o jeho povaze. Lepší je mít charakterní a výrazný nos a být osobnost, než být trapný hlupák a dělat šprýmy na téma, jak kdo vypadá. Vydrž to. Když dáš najevo, že Ti to nevadí, dají Ti pokoj.

Drap

Mamka má pravdu, jiná rozumná rada neni. Každý jsme nějaký a je to tak dobře.

venkovan

Ty jo – nos – ten se nechá jednou i zmenšit. Ale co já se svou hloupostí. Kde kdo se za břicho popadá, ukazuje na mne a jestli se to dá léčit nevím. Někdo říkal, že operativně to dobře dělával i pan Mydlář (známý to ranhojič v Praze)

sony ax

tak je ignoruj