Já...

Slyšeli jste někdy o tom,že by běžné domácí kytky v květináči odpuzovali létající hmyz (mouchy-komáry)?Zda-li ano,které?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano funguje to… pokud budte pěstovat Rýmovník/neboli molici , Plectranthus/jako pokojovku ta odpuzuje spolehlivě komáry a mouchy a proč myslíte, že naše prababičky a babičky pěstovaly vonné pelergonie jako pokojovky -protože odpuzují také létající hmyz.
Rýmovník je navíc léčivý ,to si však raději přečtěte na netu , abyste neměl pocit, že vám píšu nesmysly.