Boost

Slyšeli jste někdy o přijímacích testech na maturitu?

Zdravím, chci se zeptat, zda jste někdy slyšeli o přijímacích testech na maturitu.
Jsem v maturitním ročníku. Do maturity píšeme celkem 6 didaktických testů ( 3 z čj a 3 z aj, 2 jsme psali tento měsíc, v prosinci další 2 a před maturitou další). Musíme minimálně 2 ze 3 z každého předmětů zvládnout, jinak nebudeme připuštěný a budem opakovat ročník.
Co si o tom myslíte? Nikde jsem tohle neslyšela, celkem mě zaráží princip, že se hraje spíše na didaktat než na celkové známky za rok, také mi přijde zvláštní, aby nás někdo hodnotil skoro půlroku před maturitou, zda nás pustí na základě jednoho testu.

Odpovědi
Rokio

Neslyšel. Za nás nic takového nebylo. Přijde mi to divné.

paul1

Nezažil jsem něco takového.

VaclavZeman

Ne. Dekuju.