zzzlatokopka

Složil by podle vás Daniel Landa dobrou „hymnu“ k oslavám 700. výročí narození Karla IV?

http://magazin­.aktualne.cz/toh­le-je-pisen-pro-karla-iv-daniel-landa-odkryl-jeji-text/r~5b0a4fe8­fe3c11e49db2002590604f2e/

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
setapouch

Jako člověk se mi Landa příliš nepozdává, ale jako hudebník zraje jako víno. Přesněji řečeno, jeho desky zrají. Od naprostých skinheadských censored v začátcích až po písničky nutící k zamyšlení z poslední doby .

Znám písničky, které zpívá, ovšem nevím, kdo je napsal. Jeho písničky jsou o historii a vlastenectví. Pokud vyjdu z předpokladu, že si vše napsal sám, pak nevidím důvod předpokládat nějakou hrůzu.
Doplňuji:
Musím říct, že ten text se vůbec nedá srovnat s dřívějšími. Srovnatelné téma má např. Militia Christi, ale kvalita té je o několik řádů vyšší. Ty dvě písničky nepsala stejná osoba.

Další odpovědi
Drap

Myslím že to neni dobrá hymna.

ten který je

Já nevím.Ač jsem duší rocker,tak mi připadá že se to moc nehodí.Je to něco podobného jako když tvořil výklad historie Alois Jirásek. 🙂

mokrygorky

Určitě ne, parazit jeden!
Jednou skinhead(dement), vždycky skinhead(dement)
Ten na Karla nikdy mít nebude. Ten měl hru se slovy, geniální texty, pohodovost, dobrý hlas.
Landa? Eh..
Doplňuji:
Já myslel, že jsi se nějak přepsala a že tam má být o Krylovi :D

ivzez

Nevím, jakou hudbu Landa skládá, ale ten text je hroznej
(povrchní „rýmovačka“). Já doufám, že to Landův „text“
nevyhraje, ale možná, že se to někomu líbí …

anonym

On už jí složil.

anonym

Ne kouzelník Žito,ale Šašek Žito!
Doplňuji:
Kdysi možná bejvávalo(val­čík,smrtihlav,kry­sař),ale zdáse mi,že pan Landa je víc a víc trapný?!