nikolenka25

Šlo by stáhnout zdarma hru The Sims 3?

Vždycky jsem chtěla mít hru The Sims 3.Chtěla jsem si to stáhnout,ale dívala jsem se na facebook a tam jedna holka stáhla The sims 3 a psaly tam,že okradla nějákou firmu nebo co.Můj bracha mi říkal ze se to můžeme stáhnout.Tak teď nevím můžu to stáhnout nebo ne? Moc by jsem chtěla The sims 3,ale bojím se ,že tu firmu okradu.Prosím poraďte mi :(

Odpovědi
meloun 12345

neslo,jedine levne hodne levne

Dom Tailor

Když tu hru tak moc chceš, tak si jí prostě kup… Když si jí stáhneš, tak to defakto je vlastně krádež, jako když něco šlohneš v obchodě, to je to samý… Uvědom si že za vývojem tý hry stojí stovky lidí co na tom tvrdě dřeli den co den, nemyslíš že by si zasloužili aby sis hru koupila? Pak třeba udělají The Sims 4… 😉

gnosis

samozrejme ze muzes, dneska stahnes uplne vsechno, doslova na co si vzpomenes. vetsinou se ale jedna o kradez a riskujes postih pokud ten program (film, hra..) neni freeware/gnu tzn volne dostupne a zdarma. sims 3 zdarma nejsou = kradez. legalne si to muzes stahnout jen kdyz za to zaplatis, napr z http://store.ste­ampowered.com/