Šlo by opéct špekáček v ohni nad vařičem plynového sporáku nebo je to cesta do průseru?

Nejlepší odpověď
jmhad

jde všechno,ale já bych to nejedl.Do plynu se přidávají některé „smrady“ zvané merkaptány,aby byl ten plyn cítit,např.když někde uniká.On plyn v čistém stavu je bez zápachu.A co tyhle „smrady“ obsahují je lépe nevědět.

Další odpovědi
hanny 2

Myslím si,že je to opravdu ta cesta do průseru.

Děda Louda

Funguje to perfektně. Jenom musíš mít dostatek času nebo lidí, vrátit sporák do použitelného stavu.

poa.li

Ano, špekáček je pak fajn, ale sporák jako prase…

linkstrem

Samozřejmě jde to.Jako dítě jsem každou chvíli opékal buřty nad plynovým sporákem.Dneska jsem sice už deset let invalida ,ale není to z toho.