zjentek

Šlo by nějak zařídit, aby mně appka YouTube v placatém přístroji dále fungovala i bez aktualizace?

Protože najednou to nejde a po spuštění appky se objeví pouze screen s obrázkem jakéhosi robota s víceklíčem v ruce a nápisem AKTUALIZUJTE APLIKACI a níže je políčko aktualizovat pro možnost aktualizace. 🤷‍♂️

Odpovědi
aliendrone

Mno, v připadě, že bys použil nějaký hack to možné JE. Jenže polovinu z dostupných vyrobil samotný YT (to už je lepší povolit aktualizaci, než ho instalovat) a ani k těm ostatním by rozumný člověk neměl ani trochu věřit. Tu si raději běž hrát se sirkami do stohu. 🙂