Marty Koller

Kdybyste šli na střední školu a byly tam tyto obory, co byste si vybrali?

Popište prosím, co je z toho nejlepší a co je nejhorší a proč.

Odpovědi
Rokio

Zámečník

Je to lukrativní zaměstnání.

Hlada

Automechanik

Auta jsou věci, které se budou opravovat za všech politických a ekonomických situací, takže práce bude vždy zajištěná. Je to zajímavá kombinace strojařiny a elektrotechniky. Není to rutinní práce. Je snadné si zařídit vlastní servis. Jako neperspektivní vidím krejčí. Neznám nikoho, kdo by tuto službu využíval. Oděvů je všude nepřeberné množství za ceny, kterým nemohly konkurovat ani OP Prostějov a šly k zemi.

Lgee

Zámečník

Rys95

Aranžér

seraphico

Automechanik

nyjono

Krejčí

.

paul1

Zámečník

Je to takové univerzální povolání, to by mělo mít budoucnost.

Patrass

Zámečník