Nechápavé

Jak se zbavit strachu ze SlenderMana?

Vím že táto vymyšlená bytost neexistuje ale i tak se bojím…Vím jak vypadá a když si na něj vzpomenu jak vypadá tak se rozbrečím..Nejvíce se mi to stává večer,když už jdu spát…Vzpomenu si na něj začnu brečet trochu a potom se bojím otevřít očí[Bo si myslím že u mě stojí,tak se zahrabu pod peřínu :)] a bojím se jít i na záchod,že tam třeba sedí atd :) Je to normální ?? Jak se toho strachu mám zbavit…Díky za každé odpovědi..
Doplňuji:
Nevím do jaké kategorie tudle otazku dát…Tak je v nemocích :)

Odpovědi
Quimby

Tak děti se bojí dost věcí, nevím kolik ti teda je.
Co myslíš, že ti udělá, když se objeví?Co uděláš ty?Utečeš?Víš kam?
Zkus si na to odpovědět, udělej si plán, co chceš udělat, když se objeví a buď na to připravenej.
Kdyžtak si nech rozsvícenou lampičku nebo si dej k sobě baterku, mobil, aby sis mohl posvítit.
Zkus si na to prostě zvyknout, projít si třeba ten byt ve tmě abys věděl jak co vypadá, já osobně mám třeba tmu strašně rád, protože je to pro mě klid, ale naopak se bojím soch, ale klidně k nim jdu, ale taky sem připravenej, kdyby se náhodou pohly :)

jáára

SlenderMan ale existuje…

RyuzakiKate

Hm, jo, když jsem o něm hledala informace prvně, tak jsem taky byla pos*aná až za ušima. Pak jsme ho ještě hráli u kamaráda, a pak to nějak přešlo samo, když jsem třeba koukala, jak hraje a leká se, nebo jsem taky hrála a zvykla si na to.. Hledala jsem si i vtipný obrázky, to taky pomůže.. zesměšnit nebo z toho udělat roztomilou bytůstku, která je smutná, že si s ní nikdo nechce hrát jenom proto, že nemá obličej :)

tencosepta

Spi při světle, pomáhá to. Když se každou noc nebudeš krčit pod peřinou a bát se, strach přejde sám.

mojitek

docela zírám jak jseš si jistej že „neexistuje“ …?