
nesleduji, neboť je nevidím.
Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/sepiseme-petici
| 0 Nominace Nahlásit |
žádné tu už nevidím, nesleduji.
O nás ale nejde, jde tu o ty davy návštěvníků, kteří sem zabloudí z googlu/seznamu kvůli konkrétní otázce … ti tu budou dostatečně zmatení na to, aby se občas uklikli a využili nějakou dobře napasovanou kontextovou reklamu.
Ceny nízké, ta ta ta ta 😁
http://www.odpovedi.cz/otazky/jak-blokovat-zobrazovani-reklamy-na-webovych-strankach-mozilla-firefox
| 0 Nominace Nahlásit |
Díky kolegům na Odpovědích,jsem je i já,jako naprostý IT – laik
dokázala zablokovat,v pravém horním rohu mám nastavený systém
filtrů,takže i když jsem kdekoli jinde,a něco mi tam nepříjemně bliká
do očí,stačí dvakrát kliknout a je klid.
Tímto znovu všem,nebudu jmenovat,abych na někoho nezapoměla,děkuju za
návod jak nastavit ABP.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jde to mimo mě. Nemám čas je sledovat a zabývat se něčím, co je k ničemu…
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |