annas

„Skvělého chlapa najdeš za každým rohem,“ řekl Bůh. Pak se zamyslil a udělal zemi kulatou.

Proč asi?

Odpovědi
Michal47

Asi nevíte, že existuje hnutí za mužskou emancipaci, které se profiluje v knize „Železný Jan“ od Roberta Blyho. Muži mají problém s tím, být muži.

Zdroj: Robert Bly: Železný Jan, nakl. Argo

kapka

Protože kdyby byl chlap nej, nej, nej, tak by to nebyl už chlap, ale žena. 😁
Chlapi tenhle vtip říkají samozřejmě obráceně. 😉

vagra

Ve chvilce zamyšlení,si ty skvělé chlapy rychle přepočítal a zjistil,že už je nás opravdu málo.
Takže to bylo opravdu jediné správné a důstojné řešení 🙂