Dodopolasek

Skutečná spotřeba versus údaje palubního PC u Octavia I, 1,9 TDI.

Platí co PC píše?

Odpovědi
tom004

Pokud vím,tak udává,buď okamžitou spotřebu,a nebo kolik jsem spotřeboval pro ujetí určitého počtu km.Zatím se mi zdá,že to odpovídá,a PC nekecá.:))

P.T.

To co napsal Tom + ještě momentální průměrná spotřeba. Já co jel v autech s palubním PC, který měřil spotřebu, to vždy fungovalo +/- 10%.