Dvorní šašek

Školní rok dnes končí, děti hází tašky do kouta. Pamatujete si, co jste tehdy dávali učiteli / učitelce jako dárek?

U mě to byla klasicky kytice, bonboniéra. Učiteli víno nebo parfém.

Odpovědi
elkon

Žádné hlouposti, pouze jednu růži. Už tenkrát, před desítkami let.

Rokio

Snažil jsem se nedávat učitelce květinu, protože jich dostávala hodně. Myslím si, že jsem jí dával čokoládu.

zjentek

Za mě tekuté, je to hrůza kdy už ti parchanti pochopí že kytka ani bonboniéra se nedá v těch vedrech vypít!

Dochy

Kytku z povinnosti, jako všichni. Chudák učitelka, když se s tím pak musela táhnout domů…

Filip84

Co jsem vyfasoval. Je to jak „pane chauffeur, vy s námi jedete, jako s hnojem!“ „Co jsem naložil, to vezu.“. Bylo mi to úplně Wurst, nikdy jsem si na to nepotrpěl.

Ale koště to nebylo, to bych po cestě poškodil. Flaška taky ne, tak asi ty čokolády, bonboniéry, a podobné kraviny.

Jo, a jestli se s tím musela, nebo nemusela tahat domů, mi bylo Wurst. Nějak v lásce jsem je velice neměl! 🙂