DIH

Školní ples a zábava

Co by měl obsahovat školní ples na který by jste šli aniž by jste tam měli maturanta??

Odpovědi
anonym

U nás byly školní plesy zárukou dobré zábavy. Byly pořádány ve školní tělocvičně a pohoštění i hudba patřily mezi vyšší standard. Každoročně také byl na počátku plesu ještě mimořádný program (vystoupení dětí, módní přehlídka, vystoupení profi tanečníků, nějaký komik atd.). Nebylo třeba mít ve škole vlastního potomka. Na tyto plesy se lístky pokaždé velmi rychle vyprodaly.