KuByk002

Jde nějak rozumně vyměnit volant, který nemá tlačítka, ve Škodě Octavia 3 za volant s tlačítky?

Dobrý den,
chci se zeptat jestli jde nějak rozumně vyměnit volant, který nemá tlačítka, ve Škodě Octavia 3 za volant s tlačítky.
Všiml jsem si, že se dá na internetu koupit právě jen ten modul s tlačítky, tak jestli to stačí jen vyhodit ty plastové krytky z toho obyčejného a dát tam ten modul, nebo jestli to vůbec není možné?
Auto není moje, ale dostal jsem dobrou nabídku na koupi, jen tohle mne u toho auta vadí…

Díky za rady :)

Nejlepší odpověď
Futo

Ano jde, určitě ne jen vyhodit krytky ale většinou koupit volant s tlačítky v některých vozech je před připravena kabeláž pokud ne dá se dokoupit na škodu nic drahého:) a pak pouze dokodovat jednotku rádia na diagnostice.

Další odpovědi
Edison

A co na nich jako má být? Je na to auto připraveno? Jinak… dost dobře ti na tohle odpovědi na škodováckých forech… Je tam mnohem více lidí, kteří tomu rozumějí.