Lgee

Šíření dětské pornografie?

Na YouTube jsou videa děti bez triček jde o TČ šíření dětské pornografie ci nikoliv?

Nejlepší odpověď
Dochy

U nás je jako pornografie chápáno něco zcela jiného než záznam lidí bez triček. V USA či SAE to může být (a je) úplně jinak

Další odpovědi
anonym

No to velmi pravděpodobně není.

Ale pokud máš to podezření můžeš samozřejmě kterékoliv video na youtube nahlásit (vpravo dole pod videm [trojtečka] → [Nahlásit]) a video prověří někdo z googlu a pokud hlášení uzná za opodstatněné, video eventuálně i vymaže.

led

Záleží od pohľadu pozorovateľa obrázkov. Okrem všeobecných zákazov na zverejňovanie detskej porno, má aj každý štát vlastnú legislatívu o tom, čo je a čo nie je porno. Napríklad odhalená ženská tvár v štátoch, kde je muslimské náboženstvo spojené so štátnou ideológiou je ťažký prehrešok voči Alláhovi, čiže trestné a pritom detské porno je mlčky trpené.
Niekomu stačí aj obrázok/video dieťaťa bez vrchného oblečenia na ukájanie svojich sexuálnych chtíčov.

agentpv

U nás je trestné je i sledování takového materiálu. Jestli to je dětské porno, očekávejte v brzku výslech, razii či zatykač.

Dochy

agentpv: u nás je trestné sledování dětí bez triček? Obávám se, že v tom případě musíme jít sedět všichni protože děti bez triček jsou v téměř každém starším filmu. V některých jsou i děti bez trenek (z hlavy mně napadají hned 2, měli bychom trvat minimálně na pořádné pokutě pro ČT, protože je oba v posledních letech vysílala)