Avatar uživatele
Viktorie II.

Odhalíte svojí tvář?

Do které kategorie vpadáte a proč?

Zajímavá 0 před 561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

napište jiný názor

Jsem protiválečný. Válka je to nejhorší co může člověka potkat. Bohužel celá Evropa a USA dělají vše pro to, aby válka byla. K míru jsou třeba dva co se dohodnou. Mám uši, číst umím, takže vím jak to popořadě šlo!!

Zde je čerstvý příklad americké „demokracie“.
https://www.no­vinky.cz/clanek/val­ka-na-ukrajine-biden-pobouren-za-snizeni-tezby-ropy-budou-saudove-nest-dusledky-pohrozil-40411299#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

napište jiný názor

Jsem „prosvětová“, mám ráda všechny lidi na světě, ale s výjimkou těch, kteří propagují válku a násilí. Tudíž jsem pacifistka. Válka je vůl! 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZZ2BVnAX0cE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

napište jiný názor

Ani jedno z toho. Není důvod fandit kterékoli z těch zemí, nespatřuju NIC, co by se mi na jedné z těch tří stran mělo líbit, naopak spíš zrovna všemi těmi uvedenými v jisté míře pohrdám (systém, politika, poměry,…). A patriot vůči ČR opravdu nejsem. :)

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

patriot

A nezajímá mě Unie, ani Ukrajina, ani Rusko.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

patriot

Mám ale na mysli patriota jako opak globalisty! Znamená to, že můžu být kritická k tomu, co se mi zde nelíbí.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

patriot

Jsem patriot a skoro pacifista, proto plně podporuji Ukrajinu v jejím boji proti ruské agresi. A i proto se učím střílet a všelijak se připravuji na to, že se budu muset bránit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

patriot

Jsem patriot a možná dokonce i nacionalista se sociálním cítěním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

napište jiný názor

Někdy tak a jindy onak. Podle toho, jak se mi to hodí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

napište jiný názor

Těžko se někam na 100% zařadit. Ale již od mládí, většinou výchovou ve skautu (následně v pionýru 🙂 ) jsem v každém sporu fandíval slabšímu. A tady se mi hodně nelíbí, že jeden slovanský národ důsledně likviduje druhý a jiné slovanské národy, resp. jejich část tomu fandí. Otřes.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

napište jiný názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

proruský/á

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

napište jiný názor

Tytyty Viktorie ☝. Takhle by se lidstvo kastovat nemělo 🙏

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

napište jiný názor

Podívej se:

Normální Ukrajinec je, na jedné straně, ochotný pracovat „od nevidím do nevidím“, za relativně malé peníze, ve srovnání s našimi lidmi poměrně positivně naladěný, pragmatický, nekomplikovaný. Na druhé straně, on ani tak není moc ochotný pracovat „od nevidím do nevidím“, on je – spíš – ochotný být přítomen v práci „od nevidím do nevidím“. Práci si umí „rozložit“, aby jí rychle nevyčerpal. Moc nad ní nepřemýšlí, do toho Ukrajinci docela hodně kouří „machorku“, a určitá část i docela dost pije (ale ve srovnání s našimi lidmi to nebude až tak horké).

Pak jsou Ukrajinci „abnormální“: on tady je, má tu byt i rodinu, podniká, třeba jako hodinový manžel. Protože, s ohledem na poměry, ze kterých vyšel, dokáže opravit skoro všecko, naseká dříví, nemá problém posekat zahradu atp. Domluví se docela česky a je tu spokojený.

Je v nich potenciál, který – snad – dostanou příležitost využít. 🙂

Průměrný Rus tady není. Průměrný Rus je v RF. Ten, který tady jezdí do Carových Varů, není průměrný Rus. Takže, nic proti nim nemám, ale taky jsou mi – poměrně – ukradení. 🙂

Průměrný Američan je docela jednoduchý, positivně naladěný a taky: průměrný Američan tady není. Co by tu dělal? U. S. mají všecko nej, a když chce někam „ven“, má Kanadu a Spojené státy Mexické. 🙂

Může průměrný Ukrajinec, Rus nebo Američan ovlivnit politiku Ukrajiny, RF, nebo U. S.? Nemůže. Může normální Rus ovlivnit to, jestli bude RF bombardovat, např. Żytomierz? Nemůže. Může průměrný Ukrajinec ovlivnit to, jaké hovado je Zelenskyj, nebo to, že je president? Taky nemůže. Může průměrný Američan ovlivnit politiku U. S., například, ve vztahu k RF, Ukrajině, nebo třeba nám? Samozřejmě, že ne.

Tak? Jsem proukrajinský, proruský i proamerický. Všude jsou lidé, všude je chleba o dvou kůrkách. Všude jsou sociopati, vrazi, zloději, podvodníci. A všude je podobná vláda: zkorumpovaná, ulhaná, zlodějská.

Prostě, tyto škatulky jsou zcela mimo můj svět. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Aevul: Tvá odpověď mi připomněla paradoxní novinový titulek : Masivní bombardování otevírá dveře míru. 🙂 Patří to k článku o bombardování Srbska, září 1995.

Avatar uživatele
aevul

Ametyst: Jako paradox se to zdá. Ale když tě někdo bude večer na ulici obtěžovat, taky budeš ráda, když se do toho vloží a toho úchyla profackuje.

Mimochodem, tenm článek bych docela rád viděl, google o něm nic neví.

Avatar uživatele
aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek