Katrous

sims 2 jak se dostat do mesta?

Odpovědi
Pudlík

Pokud myslíš z pozemku na, kterém zrovna jsi, tak klikni na tři tečky v levo dole a potom na 4 domečky u sebe (sousedství). Pokud jako se simíkem, tak si zavolej taxi a chtěj odvézt na jiný ppozemek.
Doplňuji:
Jinak o žádném městě než-li vytvoříš sama nevím.

LůcaDůcaPůca

v sims 2 se v modu když hraješ nemůžeš dostat do města jako v sims 3. Prostě to nejde, jde to jen když si třeba zavoláš taxi a necháš se odvést na obecní pozemek :)

RyuzakiKate

Klikneš na telefon a necháš si zavolat taxíka buď pro sebe nebo i pro ostatní. Pak už si jen vybereš, na který veřejný pozemek se chce vydat, jestli do zábavního centra, do parku, či nakupovat. Ou jé, taky bych si zahrála…

bolak

Nevěděl jsem jak se dostat do města v sims 1, nevím jak se tam dostanu ani v sims 2 a mám obavy že dokonce ani v sims 3 ti neporadím.

A proč tam vůbec chceš? Co ve městě tak zajímavýho? A co je to vůbec sims?