Avatar uživatele
ten který je

Silné mrazy a čtyřnohý přítel

Jak zvládá silné mrazy váš čtyřnohý přítel?Dáváte mu obleček?Hrozí psům nějaké zdravotní potíže?Mám jezevčíka ale žádný obleček mu nedávám.Díky za vaše rady a tipy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, hanulka11 před 4467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Včera jsem četla, že malá a nízká plemena by ve velkých mrazech měla mít nějakou dečku aspoň na zádech jinak hrozí prochladnutí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

my máme zlatáka a obleček mu nedáváme. Jen někdy po venčení mu masírujeme pacičky s krémem, protože sůl mu je zozežírá a jeho to bolí..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Myslím, že krátkonožka by určitě měl mít nějakou tu zahřívací parádu. Hlavně zabalený hrudník a záda, kombinézy s packami stejně pejsci nemají rádi. Já svého jorkšíra poctivě oblékám, ale on je na to zvyklý od „štěněctví“.
I když je třeba váš pejsek hodně otužilý, nikdy oblečení nenosil a procházky nejsou dlouhé – a to určitě teď nejsou 🙂, stejně bych mu v těchto mrazech alespoň nějakou zateplenou, prošívanou dečku na sebe dala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Záleží také na tom, kde pes spává a jak je schoulosivělý. Osobně jsem nikdy nic takového nedával a dávat nebudu.
Za mého mládí nepamatuji, že by měl nějaký pes něco podobného na sobě. Stejně tak jsem neslyšel, že by některý utrpěl nějakou újmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Také mu nic nedává a ještě žije.Dokonce chrápe na sněhu mimo boudu.Ovšem musí mít dostatek jídla a nějaké granule mu nestačí.Maso a vývar.Ale ono chce rozlišovat.Je to pes domácí nebo pouliční směs či nějaké severské plemeno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek