akvidzerp

show Jana Krause

Ti z vás kdo sledujou show Jana Krause: Proč se na začátku Jan Kraus vždy ujistí že je v sále pan Odvárka??

Nejlepší odpověď
odpomass

Pokud vím, tak ten pan Odvárka na Krause do divadla chodí už od prvního dílu, tak si to Kraus ověřuje, jestli tam zas je…

Další odpovědi
Hohny

Je to fanoušek, který už osmým rokem pravidelně chodí na každé představení Show Jana Krause a dřívější Uvolněte se prosím. Tak mu tímto chce asi trochu poděkovat.

anonym

Pan Odvárka je něco jako maskot pořadu…a umělci jsou dost pověrčiví.

Henda

Tak tomu se říká opravdu věrný fanoušek 🙂