Posspi

Seznámili jste se už někdy s někým v zahraničí? Jak na to? Příběhy a zážitky?

PLATNÁ OTÁZKA – Předchozí, prosím, smazat

Odpovědi
aliendrone

Hmm – to záleží na tom, jak jste jazykově kompatibilní. Ale co už, vždycky se přeci můžeš spolehnout na TLUMOČNÍKA, no ne? ;) :D :D
I když zrovna mně už tak dobře jako za mlada netlumočí, spíš jen močí. :( :( :(

Kepler

Jo, v letadle evropské výroby Airbus A320, maďarské společnosti Wizzair, někde nad Německem, byl to Filipínec a bavili jsme se anglicky.

Dochy

Jo. na služebce nás seznámili s celým UK týmem.
Na dovolence jsme se seznámili s několika krajany 😉

Kelt

Seznámení možná jen chvilkové, bez výměny adresy. Tak takových zážitků mám více, stejně jako seznámení se s cizincem u nás. Začnu si s ním povídat v jeho jazyce, pokud ho znám pak přejdeme do jiného. Třeba stačí jenom pozdravit v jeho jazyce a pak přejít do angličtiny. Například s Korejcem ve vlaku, dělal jsem zrovna trochu korejštinu a on si sedl vedle mne. Fina jsem pozdravil jeho pozdravem a pak jsme si povídali chvíli angicky. Němce, Francouze , Španěly a Anglicky mluvící nepočítám, ale v Irsku jsem se seznámil s policistkou. atd.