georgia

Sexuální poloha

Pánové,otázka pro vás-jak nejlépe uspokojíte ženu,při milování?

Nejlepší odpověď
kenyrts

když je žena nahoře.

Další odpovědi
led

Páni! Neostať pri jednom spôsobe. Treba využívať fantáziu spolu s nežnosťou

COVERENDER

Ono…co se libi jedné ženě se nemusi líbit druhé, ale univerzálně bych rekl ze střídání působení jazyku a penisu je ta správná volba 🙂

fira

To by měl partner zjistit co ženě nejlépe vyhovuje.Žena by se neměla stydět a měla by se svému partnerovi svěřit s tím jaký způsob a jaká poloha při milování jí nejvíce uspokojuje.

fortin

Postupně budu zjišťovat co se jí líbí, třeba všechny polohy. Na koníčka, nebo uspokojování jazykem, fantazii se meze nekladou.

bafi77

nejdriv neznost pak oral pak milovani a pak jidlo a kvetina