Avatar uživatele
annas

Setkali jste s pojmem burani on-line?

Mezi ně patří:

1. jedinci, kteří si např. v tramvaji vyřizují firemní záležitosti nebo se baví o intimních problémech.

Obtěžují vás tyto hovory, jejichž jste třeba v dopravním prostředku svědkem? Považujete za seriózní, když člověk na druhé straně „drátu“ netuší, že všechno, co slyší on, zároveň poslouchá třeba dalších patnáct lidí.

2. pisatelé urážlivých mailů a anonymních či košilatých „sextovek“.

Četla jsem názor psychologa, že tyto hovory psychicky zatěžují nechtěného posluchače, vytvářejí v jeho paměti jakýsi blok, aniž si to uvědomuje. Když totiž slyší přímo účastníka, může občas svou paměť „vypnout“ a neposlouchat nepodstatné skutečnosti.

Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, quentos, mosoj, vagra, anonym, anonym před 4957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Za sebe mohu říci, že intimní projevy na veřejnosti jsou mi velmi nepříjemné. Nemyslím tím polibek a pod, ale takové ty projevy kdy nevite jestli si to náhodou nerozdají na chodníku.
Intimní projevy takovéhoto rázu by měly být záležitostí jedince či mileneckého páru.

Totéž platí i o intimním vyjadřování na veřejnosti. V úzkém kruhu lidí, které dobře znám mně to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

všechno co se děje kolem nás má vliv na naši psychiku i mysl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano takové projevy jsou velmi neslušné a pro okolí nepříjemné, zažila jsem, kdy jedna žena popisovala do telefonu příteli, co vše dělala přes víkend, nevěděl to jen on,ale i celý autobus, nechápu, proč nemluvila alespoň tišeji, docela křičela. Prvně se tím spolucestující bavili, ale po 5min. už to bylo všem nepříjemné a dokonce ji začali i okřikovat, že jich to nezajímá, ať tak neřve. Bylo jí to jedno a pokračovala dál. Lidé jsou čím dál víc bezohlední a sobečtí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek