czczodpovedi

Setkal se tady někdo s nějakým paranormálním jevem?

Paranormálním jevem se nazývají skutečnosti, pro které není známo racionální vysvětlení. Paranormální jevy jsou často pro svou mohutnou iracionální složku kontroverzním tématem.

Odpovědi
anonym

Tady? Tak jsou otázky, které míří na něco, co nemá racionální vysvětlení a je předmětem domněnek.

anonym

Často mi přijde třeba chování Američanů jako paranormální jev. Vysvětlení to nemá, a racionální už vůbec ne.

zjentek

Tak pokud tvá definice paranormálna sedí, tak každá moje otázka a odpověď tady je paranormálním je­bem.

Hufnágl

Kdybys aspoň uvedl zdroj ze kterého čerpáš.

Dochy

Nemyslím si, že Tvá definice paranormálních jevů je OK.