Chandler

Seriál Přátelé

Vlastním web o seriálu přátelé a nevím, jak na webu zvýšit návštěvnost. Poradíte prosím ? Nestojím o žádnou umělou návštěvnost (jako je autosurf atd.)

http://www.friends-sitcom.com/

Nejlepší odpověď
kropitko

Vždyť jste si poradil/a sam/a,tohle je taky dobrý způsob.

Další odpovědi
quentos

myslím si, že když zagooglíte, najdete nějaké „hnízdo“ jeho příznivců (mezi něž, přiznám se, nepatřím) a mezi ně už to stačí nějak rozšířit, ať již prostřednictvím diskuzního fóra nebo mailu.

Elizabet

Wow Přátelé jsou prostě úžasný asi mi to nebudete věřit ale právě se na ně dívám! Mám je na dvd!Miluju jsou prostě boží Máš super stránku!

anonym

pokud bude web kvalitní, stačí počkat a časem si lidi cestu najdou, pokud to chcete urychlit, tak reklama.. Jinak reklamu si děláte i tady zveřejněním odkazu :D.. Také si dávejte pozor, aby byl web validní.. díky validnosti kódu a správné hlavičce se můžete pošoupnout ve vyhledávačích dopředějc..

MAFIA777

web je dost dobri ale chce to jesce prace