atena11

Sen se téměř uskutečnil

Zdravím mou kámošku balí jeden kluk no a kámošce se zdál sen že mi jsme se v něm pohádali no a pak si přisedla u oběda ke škole k nim. A dnesko se to téměř stalo! Pohádali jsme se, Nesedily jsme spolu oběda a jeden kámoš toho kluka co jí balí jí pozval k nim ke stolu ale odmýtla. Je tedy možné že se to dřív nebo pozdějc stane??

Odpovědi
huxa

Jistě, jednou se mi zdálo, že jsem našel na zemi desetikorunu, bualá, za pět let se mi sen vyplnil.

Hamon

Když se s někým pohádáš, tak samozřejmě nebude sedět v koutě, ale najde si někoho jiného, s kým si může pokecat.

Kelt

to nebyl sen, ale náhoda. Zdá se ti o kamarádech a spolužácích, Je to předvídatelné,
Raději se podívej , jaké i se píše ve slovese my dívky jsme se pohádaly, a na některá další slova.

Reezo

ne jde jen o souhru náhod, do které jsi se dostala. Být na tvém místě, tak bych to vůbec neřešil nějakej sen… Pokud má kamarádka nějaký problém, tak bych se jí zeptal co je za problém a když by to nechtěla řešit, tak bych prostě odešel 🙂