Sen; Ležím v posteli, výšková budova, začne se naklánět až se mnou nakonec spadne… Většinou přežiji… Co to znamená?

http://www.poh­lednice.inter­netshopping.cz/o­brazky/vtipy007­.JPG

Nejlepší odpověď
kropitko

Znamená to, že jste to přehnal na oslavě, doporučuji v takovém případě, hodit pro jistotu jednu nohu dolu z postele a pořádně se uzemnit a snad ten pád dolu skutečně přežijete,,,,jako v tom snu…

Další odpovědi
kikinka2210

Hrozí Vám nebezpečí (Nemoc,smrt) Vy se ubráníte ale mohou zůstat následky.Může to být i kastastrofa zemětřesení či hurikán nebo tsunami.Předpo­klládám že v ČR se nestane nic takového .Předpokládám tu nemoc nebo smrt.Hodně štěstí

BEAES

Sen se dá vyložit takto-

  • odstranění překážky
  • neštěstí, neočekávané úmrtí, ztráta milého

Radak

Podle obrázku soudím na trauma v dětství.

poa.li

Možná znamená – zvednout se z postele a rychle zmizet. Opustit některé zaběhnuté principy, o kterých podvědomě víme, že nemají pevný základ a přehodnoti své priority a aktivity…(?)

venkovan

Nechlastej.

Terryle

Strach z výšek?