Avatar uživatele
BloomBloomix

Jak řešit trapas před učitelem tělocviku?

Dneska byl ten tělocvik a stala se hrozná věc měli jsme supla a suploval nám tělák jeden hezkej učitel mladej prostě boží chtěla jsem ho nějak sbalit jsem ale malý děcko nevěděla jsem jak žádný prsa nemám :( Nejsem ani moc hezká achjo…no jenže já sem necvičila já na něj jen furt koukala a pak jsme dělali stojky a mě spadlo tričko odhalil se muj plochý hrudník celá třída se smála i ten učitel :'( Co mám dělat kdybych tam aspon něco měla nebo nosila podprsenku (mama mi ji nedovolí) achjo zítra pujdu asi za školu…!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3286 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Na balení učitelů hodně rychle zapomeň,stejně by s tebou nemohl a vlastně ani nesměl nic mít,kromě vztahu učitel\žák i kdybys měla prsa jako Pamela Anderson.Oni se ti nesmáli kvůli plochému hrudníku,ale celá ta situace jim přišla směšná,ovšem pro tebe byla trapná,to se dá pochopit.
Něco ti povím,ale stejně to pochopíš až budeš starší;kluky sice v jistém věku zajímá spíš vyvinutost jistých partií,ale muže budeš zajímat ty jako osobnost i s placatým hrudníkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Nic si z toho nedělej a příště si dej tričko do kalhot.
Když ti mamka nedovolí podprsenku, tak si jí prostě kup za vlastní peníze a hotovo. Prodávají se i uplně od nejmenších i s vycpávkama. Jen opatrně, ať ze dne na den nemáš z ničeho prsa :D .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Ale jo…Zasmál sem se :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jako fakt myslíš, že ten učitel si v duchu říkal: „jééé, hahaha, ta má ale malý prsa..“ a tomu že se smál?

To mi přijde jako dost nepravděpodobná situace :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek