annas

,Sdílená radost je prý dvojnásobná. Platí i tehdy, když se výherce podělí o radost z peněžní výhry, nikoliv o výhru?

Obrázek

https://pixaba­y.com/cs/photos/in­spirace-motivace-%c5%beivot-1514296/

Odpovědi
led

Zdieľaná radosť býva niekedy predkolom závisti.

agentpv

u mně to platí, pokud chodím s někým hledat s detektorem kovů, a ten druhý má lepší nález, tak i já spolucítím tu radost a adrenalín a je to skoro totéž jaku bych něco pěkného našel sám. Naštěstí nejsem závistivý.

JežíšKristus

Platí. Známí často sdílejí své úspěchy z obchodování na burze. Jejich výsledky jsou také radost a adrenalin, obdobně jak píše agentpv.