autacek

Schází Vám již dnes nějaká kultura, nebo se bez ní zatím hravě obejdete?

Odpovědi
Kepler

Schází mi především kultura projevu kdekoliv. Starožitnosti typu Aidy mi neschází vůbec.

Kelt

Tak třeba Aidu si mohu poslechnout na youtube třeba hned. Mohu sáhnout po knize. Hlavně, abychom se dokázali chovat kulturně, až nás pustí do ulic.

Mc Merkurion

… ne … šak net stále funguje …

zjentek

Zcela utichlo vše okolo uprchrchlíků. Třeba. Teď máme zase covida. Dobře. Jenže ta předchozí kultura náhle „jakoby“ chybí.