hanulka11

Sázíte pravidelně sportku?

Víte ,že v tomto týdnu padnou rekordní výhry? Kolik do toho vkládáte peněz?

Nejlepší odpověď
quentos

nesázím … pravděpodobnost výhry je menší, než že mě přejede buldozer, bylo by to jednoznečně vyhazování peněz

Další odpovědi
Mili @

Že bych do toho šla??? Už jsem si dlouho nevsadila, jenže ta výhra padne vždycky tam, kde je peněz jako smetí!

aramah

Kdepak také nesázím, já to vlastně ani nedám dohromady tu sportku.Ale když jsem s dcerou tak prostě jdem a koupíme losy,a docela se bavíme.

Miroslavst

Ano sázím pravidelně jednou za čas :D