Logic miss

Je normální, že samci králíci na sebe skákají?

Zdravím. Dnes jsme si dovezli domů dva zakrslé králíky. Ve zverimexu nám řekli, že to jsou oba sourozenci a samci, ale je normální, že jeden na toho druhého neustále skáče? Nejdřív začal běhat po celé kleci a dělat strašný nepořádek, no a pak přišlo to, co přišlo… Pořád se k sobě tulí, očuchávají se a lížou.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, neni to nic zvláštního. Neni to homosexualita, ale ten, který skáče, dává tomu druhému najevo svoji dominanci. U králíků neni nejvhodnější chovat dva samce v jedné kleci.

Další odpovědi
quentos

Ano, homosexualita se běžně vyskytuje i u jiných živočišných druhů než u člověka.

Zdroj: https://www.qu­ora.com/Can-rabbits-be-gay

mosoj

Je to normálnější, než když se obskakujou dva muži.