S usmevem to jde lepe?

Jakou s tim mate zkusennost?Ja jsem nemela s timto problemy do nedavna,ale stala se mi vec-ze muj usmev byl vzany za provokaci-co na to rict?Usmivat se nebo ne?Pro mne je usmev na tvari samozrejmosti-nemam rada zamracene lidi.Diky
Doplňuji:
Myslim tim opravdu jen usmev-ne skleb ci vysmech.

Nejlepší odpověď
annas

Kolikrát jsme slyšeli toto úsloví? Berou je však lidé vážně? „Čemu se mám smát, když mě všechno kolem štve?“ Mnohdy je to pravda.

Ani když mně není do smíchu, reaguji na vstřícnost okolí, podívám se kolemjdoucímu do tváře. Ten občas pohled postřehne, usměje se na mě a jde dál. I já se usměju a cítím příjemný pocit a jakési ulehčení. Ne všichni však oplácejí stejným způsobem, z jejich tváří úsměv zmizel.
Proto tvrdím, že úsměv, který nic nestojí, mnohdy dokáže zázraky.

S úsměvem jde všechno líp a každý den je krásný !!!

Další odpovědi
mosoj

Jak kdy !
V zaměstnání jsem měl ve zvyku chodit a mírně si pohvizdovat a co nejvíce se usmívat.
To pohvizdování jsem si ani neuvědomoval, ono mě to pomáhalo se uklidnit.
Jednomu členu vedení se to ale nelíbylo, protože si myslel že je mi všechno fuk a posmívám se mu. Bylo to v době kdy fabrika šla ke dnu. Nakonec se ukázalo,že zmíněný činovník rozkradl nejvíce a přímo se podílel na krachu fabriky. Zřejmě si myslel, že jsem si uzmul ještě více než on když jsem si pohvizdoval a usmíval se.

První šel on, ale nakonec nás to potkalo všechny. Na výplatě jsem přišel o 60 000 Kč
a žena o 40 000 Kč. A tak jsem si začal pophvizdovat znovu, což vedlo k tomu že jsem se tomu opět začal smát.

ReHu

Myslím, že opravdu jde s úsměvěm všechno líp.
Jen je možná lépe dát pozor jak hodně se usmívat až řechtat v té které situaci. Nicméně mírný úsměv neuškodí vůbec nikdy 🙂.

panenka

Já se ILIINES taky usmívám ráda a furt můj manžel mi říká jak se usmívám, že neví čemu se furt směju jestli němu nebo jen tak.Já mu vždy na to řeknu,že se mu nesměju že se zkrátka směji jen tak .Kámošky mi říkají že je dobře že se usmívám že takových lidí kteří se rádi smějí je málo a já s tym souhlasím.Co se týče mračení nemám ráda zamračené lidi a raději je přehlížím .Vykašly se ILIINES na nějakého člověka a zkrátka se usmívej furt a kdyby ti někdy něco někdo řekl tak mu řekni že se ráda usmíváš tak jako každý a hotovo.

led

Ak sa chcete stále usmievať, zoberte si príklad z Azie. Ich úsmev má rôzne podoby pre každú situáciu

Michal

Lidé se v mnoha případech neumí usmívat.Buď to nedovoluje chvíle a prostředí,kde jsme,nebo to prostě mnozí z nás neumí.

anonym

Dekuji za odpovedi a usmivat se budu,jak rika Panenka a Annas.Bodiky priste,opravdu pekne odpovedi i od Mosoje.