Klarqqq._

S jakými hříchy se chodí do zpovědnice (příklad)?

Jestli tam půjdu, tak nechci, aby to znělo, jak kdybych se svěřovala psychologovi.

Nejlepší odpověď
hapiky

S těmi, co tě tíží.

Další odpovědi
Roman71

Pokud vás něco duchovně tíží, proč se s tím nesvěříte pravému Bohu skrze jeho Syna Ježíše Krista? Nikdo jiný vám totiž nedá sílu s tím bojovat. (osobní zkušenost)

Pepa25

Se všemi. Hřích je všechno špatné, co ubližuje jiným. Psychologovi se říkají pocity, okolnosti atd., ve zpovědnici by to mělo být maximálně věcné: moje chyby a slabosti jsou tyto a tyto: …

Vit Kouba

Na internetovou zpovědnici chodí lidi s mnoha pitomými otázkami do reálné zpovědnice se u nás nechodí.