Kostka0

S jakým/kterým znamením zvěrokruhu si opravdu rozumíte?

Já si třeba nerozumím s Vodnáři, ale konkrétní znamení, s kterým si rozumím… neznám. Když se podívám do horoskopu a tam je napsané, že si nejvíce rozumím se Střelcem, tak žádného bohužel neznám. Ale nejspíš bych si rozuměla s Kozorohem a tou jeho klidnou a rozvážnou povahou 🙂
Doplňuji: Znamením velkou váhu nepřikládám, ale jestli máte mezi znamením nějaké souvislosti, by mě zajímalo. Nikdy bych neposuzovala lidi podle toho, kdy se narodili 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Se Střelcem – ještě jsem snad nepotkal střelce, s nímž bych si nerozuměl. Dále to horoskop tvrdí o Lvu, skutečně jsem měl dobrou kamarádku lvici, ale mezi lvy už by se našly výjimky.

Další odpovědi
Rocker

Rozumím si se spoustou lidí a nevím, jaký mají znamení. A oni to nevědí o mně, prostě to neřešíme.

Drap

Dokáži si porozumět se všemi znameními. Nedělá mi to problém. Nepřičítej znamením větší váhu, než mají.

satoo

Potreboval bych asi upresnit dotaz :) Na jake rovine si „opravdu rozumime“?

• s vetsinou si rozumim v okruhu technickych ci obecnych otazek – muzu povrchne hovorit v podstate o cemkoli
• s mene lidmi v okruhu treba spolecnych zajmu, muziky, vkusu a politiky, zabavy…
• a temer s nikym (max. jednotlivci) na urovni mentalniho videni sveta

Ohledne vyznamu znameni se zrejme nazorove nepotkame – znameni zverokruhu povazuju za zajimavou hricku pro ukraceni dlouhe chvile, ale nikdy bych jej nepovazoval za cokoli urcujici. Neumim si predstavit situaci, kdy bych sedel s nekym u stolu a regoval nejak jako „ty jsi beran, s tebou s bavit nebudu“ :)