mustang728

S čím můžu na silnici?

Dobrý den je mi 12let za chvíli 13 a chtěl bych nějaký dopravní prostředek kromě kola se kterým můžu jezdit na silnici viděl sem na internetu čtyřkolku pro děti ale s tou se asi na silnici nesmi s motokárou se na silnici může ale až od 18let mohli by ste mi prosím poradit. díky

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš si pořídit motokoloběžku (elektrokoloběžku) nebo motokolo (elektrokolo) – ale ´obyčejný´ (nějaký kvalitnější) bicykl je nejlepší.
A počkej si do 15, udělej si řidičák AM,s ním můžeš řídit motorku, tříkolku i čtyřkolku – viz – http://www.au­toskola-kriz.cz/autoskola-skupina-am.html .

Další odpovědi
cukrar

Stále to bude jen kolo, s pomocným motorkem, na baterku. Na řízení si musíš počkat do 15 let. Ale to Ti určitě vysvětlí tatínek.

Sabeth

Jednoduše řečeno, nech se vozit někým s rodiny.;-)
Ale jinak mě napadají brusle, kolo-běžka, MHD.