Avatar uživatele
bolak

Ruská ruleta za 10.000.0000,–

Kdyby vám nějkej zámožnej podivín nabídl 10.000.000,– za to že si před ním zahrajete ruskou ruletu, tedy že dostanete do ruky šestikomorovvou zbraň s jedním nábojem, roztočíte válec a pak jednou zmáčnete, šli byste do toho?

Riskli byste těch 16,66% za doživotní rentu?
Doplňuji:
Vohrnujete nosy a tady klučina to uďál zadáčo > http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/mladik-17-se-zastrelil-pri-ruske-rulete.html

Jinak nesouhlasim s tím že 10M nen doživotní renta. Pokud je někdo skromnej, nemůže najít práci, živoří, tak jestli je mu 20 let a počítá se dožít 70ti , tak si na příštích 50 let nemusí dělat starosti.

Jeho příjem bude 10.000/(0,5*1,2) což je víc jak 16 tisíc měsíčně a pokud si většinu toho uloží ještě do banky, tak má za rok dalších 350 papírů. Nebo se pletu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, SajmonModer, anonym, muhamed před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nešel bych do toho

Doplňuji:
Vážím si více života než peněz.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nešel bych do toho

V dnešním světě, obzvlášť v českém kocourkově, 10 mega rozhodně není „doživotní renta“ a vzhledem k tomu, že jsem již několikrát i za pomoci věhlasných lékařů utek hrobníkoj z lopaty, nemám potřebu na ni zase dobrovolně sedat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nešel bych do toho

Nešel bych do toho, takové hry jsou více než zvláštní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Nešel bych do toho

Doplňuji:
10M neni tolik…ale asi by zalezelo na aktualni zivotni situaci

Upravil/a: Reuef

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nešel bych do toho

Doplňuji:
jsou věci, do kterých určitě nejdu, pud sebezáchovy je velmi vysoký

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nešel bych do toho

…ale dokážu si představit životní situaci, kdy bych na to možná i kývl. Napadá mě například kdybych byl nemocný a život by mě měla zachránit pouze velmi drahá operace… Ale možná i v jiné VELMI zoufalé situaci, život je v tomto nevyzpytatelný. Jinak NE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Nešel bych do toho

K tomu článku na tn.cz se hodí tohle „ilustrační“ video – http://www.you­tube.com/watch?v=SDyx­duGzlyM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Nešel bych do toho

To určitě.Téměř všechno co pochází z Ruska stojí za h…o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nešel bych do toho

Doplňuji:
Ani náhodou

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Nešel bych do toho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Nešel bych do toho

Já bych do toho nešlA! a tu desítku s nulama neřeším, jestli je to hodně, nebo málo. Já je na nic nepotřebuju 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

O trochu víc jak 16 tisíc měsíčně by mi rozhodně celý život nestačilo. Nejsem na světě proto, abych žila skromně. Na to je život moc krátký, tak si ho chci trochu užít.
A že bych měla z banky za rok dalších 350 papírů? Kde bereš tu jistotu? Navíc v ČR.

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

16 je málo? :))

kterej důchodce dneska bere takovou pálku… a nikdo tě přece nenutí aby sis to dávala do český banky, na světě jsou i jiný tramtárie a když z nich vymlátíš 3,5%, tak máš dalších 350L/12, což s těma původníma šestnácti dělá něco kolem 40.000,– za měsíc

i to je málo?

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

45 samozřejmě…

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek