Kura

Musím se do telefonu identifikovat policii, volám-li kvůli rušení nočního klidu?

Musím se do telefonu identifikovat policii, když jí volám, aby dojela na souseda kvůli rušení nočního klidu?

Lamalam: To je pěkný, že se nemusím stydět, a když mě potom soused ojede auto klíčema a neuvidím ho u toho, tak si můžu akorát tak doma pobrečet, co? Když se zeptá policajtů, kdo je posílá, a oni mu to omylem řeknou, jak to tak bývá …

Nejlepší odpověď
tforro

Dobrý den, chci anonymně ohlásit rušení nočního klidu v domě čp. XX ulice YYY.
Co se tam děje?
Sousedi tu mají párty / soused je opil a vyvádí atd…
Jak se jmenujete?
To odmítám sdělit z důvodu o vlastní bezpečnost či bezpečnost mého majetku.
Dobře pošleme tam hlídku.
Nashledanou…

Další odpovědi
iceT

Též jsem jednou volala na policii kvůli tomu, že na nás furt někdo opitý zvonil. To byla sranda, borec prostě zvonil na špatný zvonek u špatného domu snad i ve špatné ulici, a zaboha nechtěl pochopit, že nebydlí tam, kde zvoní. dostal vynadáno, několikrát, ale zvonil pořád. Tak jsem se nakrkla, a policajty zavolala. Z auta vyskákali dva, ale ten zvonič jim stejně utekl. A asi jsem se nepředstvaila.

Kepler

Samozřejmě, stejně tak i hasičům a záchrance. Aspoň si myslím.

Lamalam

I anonymní oznámení musí policie prověřit. Ale klidně se představ, plníš pouze svou občanskou povinnost a nemusíš se za ní stydět.

gecco

Nemusíš…
Oni si tě – v případě potřeby, najdou…
😉

gecco

iceT – já volal policajty na dealery drog (to tak trošku ´nesnáším´) – a sbalili mně…
😉
Prej jsem dealerku ohrožoval (řekl jsem jí, že zavolám policajty…)…
___
Pražáci…!

iceT

no to je ohrožování jak sviňa…

mojitek

volal jsi nás ,pražáky,Gecco?

gecco

Mojitku, ty jsi v Praze u PČR??

mojitek

nepomáhám a nechráním,jen jsem v Praze,takže taky …p r a ž á k :D