pusinka50

Rozumíte někdo textu této písně alespoň z části?

Nejdříve si, prosím, zkopírujte odkaz a pak na stránce napište své jméno a dívejte se, je to opravdu boží, ale nerozumím tomu, proč se omlouvá.

http://www.ob­tampons.ca/apo­logy

Nejlepší odpověď
Scalex

Společnost OB z dosud neznámých důvodů (prý něco se subdodavateli) před časem přestala vyrábět tampóny Ultra. Ženy to nesly s nelibostí, spousta si na to zvykla a nechtěly měnit značku. Tampóny se za zvýšené ceny prodávaly dokonce i na eBayi (internetová aukce, něco jako naše Aukro).

Nyní se výroba Ultra tampónů vrací, i když k dispozici budou až někdy v průběhu tohoto roku. No a právě za to se společnost OB ženám omlouvá. Proto tam má žena napsat své jméno, aby se jakoby OB omluvila přímo dotyčné dámě za to, že ji nechala tak dlouho bez jejích oblíbených tampónů.

Zdroj: articles.lati­mes.com/2011/de­c/08/news/la-heb-ob-tampons-return-20111208

kapka

Omluva přijata, vše odpuštěno. 😁