Rozmixuji- li ponorným mixérem kmín ve šťávě, nebude to mít nějakou pachuť (hořkost)?

Tak ten kmín neudělal nic špatného, sosík je jedna báseň. Mňam!

Nejlepší odpověď
briketka10

Jestli je celý, tak nikoliv měl by být sušený.

Doplňuji :
jakou šťávu mixuješ nepíšeš
to je taky důležité :)

Další odpovědi
anonym

přecedit. já používám jen drcený

briketka10

Pošli nám sem ždibec 🙂

anonym

Sám mám málo 😁

briketka10

víš, to bys ho musel v ponorném mixéru drtit a to ho
nebudeš to je, jako, kdybys ho nasypkal na masko 😁

briketka10

jen na sosíček do Tvého sosáčku neudělá neplechu 😁

anonym

Briketko, upekl jsem si kousek libového bůčku, který jsem před koncem pečení posypal hrubě nakrájenou cibuli a česnek, no a teď si chci udělat sosík, ale nevím, jestli ten kmín neudělá při mixování neplechu!