Hanz Blažek

Rozlepila se mi podrážka (na patě) na zimní botách, nemáte zkušenosti co s tím?

Zimní obuv, náhražka kůže

Nejlepší odpověď
Pájo

Používám lepidlo Chemoprén Obuv… a drží to.
http://www.che­mopren.cz/pro­dukty/chemopren-obuv/

Další odpovědi
lexx

Chemoprén univerzal silolep (Henkel) dodržovat návod.

briketka10

Pošlu zbytek UHU všichni mi ho vyplácali, třeba to na tu podrážku vystačí..dopo­ručuju !!!

hanulka11

zkus koupit lepidlo na obuv v drogerii a pokus se zalepit

nebo dát do opravny obuvi

Drap

Buď opravnu, nebo doporučuji lepidlo prenocel, je k dostání i v malých tubách. Mám s ním velice dobré zkušenopsti. Postupovat podle návodu a hlavně to neuspěchat.

bolak

Do opravny bych to netahal, já to vždycky lepím sekunďákem. Je to takový možná trochu neohrabaný řešení, ale náklady sou minimální a zatím se mi žádná bota nerozlepila.