Major Zeman

Boty – proč se mi dělají díry na patě?

Mám takový opakující se problém. Pokaždé, když si koupím nějakou novou obuv, tak po půl roce/roce se mi s nimi stane naprosto totožná věc – Na levé botě se mi na patě udělá stále se zvětšující díra. Na pravé botě nikoliv, ale vždy na levé.

Nevíte, čím to může být? To nějak divně chodím, že zatěžuju víc levou nohu a patu?

Odpovědi
jinsun

Me se to stava taky, dokonce na obou botach. Je to pravdepodobne zpusobeno tou „divnou“ chuzi, nic jineho me nenapada.

gecco

Kterou nohu máš menší???
Jsou dvě možnosti:

  1. máš menší levou nohu, noha v botě ´nedrží´ a pohybem prošoupe vnitřní povrch
  2. máš levou nohu větší a noha botu ´protlačí´

😉