sef134679

rozjedu na notebooku hp probook 4530s GTA V?

Vím, že notebook není určen pro hraní her a že ještě nejsou zveřejněny oficiální hw nároky. Dokázali byste odhadnout jestli bych tuto hru rozjel aspoň na minimální nastavení?

Hardware: RAM 4GB,procesor Intel i5–2430M 2,40 GHz, grafika ATI Radeon HD 6490M (1GB)

Odpovědi
everest

Nejspise ano

Questman

Ne.
I kdyby se ti to náhodou zaplo, tak by to kvůli sekání bylo vpodstatě nehratelné ani na nejnižším nastavení.
Doplňuji:
Pro představu, zapni si Gta IV na nejvyšší nastavení, tak nějak by ti zhruba mohlo jet Gta V

štamgast

systemrequire­mentslab.com/

RedBox

To neví ani Pán bůh. Ono GTA V není ani na PC oznámeno a ty se už ptáš, jestli ho rozjedeš. Počkej si, až se oznámí vydání hry na PC a odhalí se hw nároky.

Questman

štamgast
tuhle stránku nedoporučuji, výsledky jsou nepřesné.
Spousta her u kterých mi píše, že je v pohodě dám na max. nastavení ani nezapnu a naopak spoustu her mi označí jako příliš náročné a přitom je můžu hrát na max. bez poklesů výkonu

sef134679

Děkuji za rychlé odpovědi.
Jinak s tím GTA IV na max to není tak hrozné (navíc jsem měl spuštěných několik dalších aplikací…) i když tady bude asi největším problémem grafika. Každopádně až vyjde GTA V zkusím nainstalovat.