Globebemine

Jaké jsou rozdíly mezi čtyřletým gymnáziem a kombinovaným lyceem?

Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma a je možné se z obou dostat na medicínu?

Odpovědi
da ny

V otázce jsou, asi smíchaná jablka s hruškami dohromady.
Studium může mít různé formy. Presenční (denní), kombinované, dálkové atp.
Kombinovaná, dálková forma studia je obvyklá u VŠ . Také u studia při zaměstnání, případně večerního.
https://www.stred­niskoly.cz/obo­ry/?typ_studia[]=sm&dochazka[]=30#go­ogle_vignette
Rozdíl, mezi SŠ gymnáziem a lyceem na odborných školách je snad zřejmý a jasný.
Gymnázium je nejčastěji denní studium Lycea také, ale mohou bát i ve formě kombinovaného studia (při práci). Výuka 2 dny, 1× za 14 dní. Někde 2 dny v týdnu.

Globebemine

Kombinované lyceum je obor na SŠ, je to něco jiného než Kombinované studium.