Andreas

Rozdíl mezi Osadníky z Katanu a Carcassonne

Ahojte. Rád bych se zeptal někoho, kdo zná obě hry na jejich rozdíl (nehrá jsem ani jednu) a případně jeho hodnocení, co je lepší a to i s přihlédnutím na případná rozšíření.

PROSÍM, na internetu umim hledat taky, chci znát pouze osobní zkušenost lidí, co to znají! Děkuji :)

Nejlepší odpověď
bubukaa

Osadníci, jsou spíš o házení kostkou a obchodování, carcassone je o braní kartiček a přemýšlení o tom kam je dát…
Já mám radši tedy carcassone…