Dža-Dža

Rostou chloupky stejně rychle jako vlasy ?

Odpovědi
anonym

Ne…
😉
To, co ´nechceš´, roste rychleji…

mike beneš

Záleží na délce… dlouhé vlasy rostou pomaleji než krátké chlupy. Stejně dlouhé vlasy jako chlupy roustou stejně rychle. Ale chlupy rostou jen tam kde jsou potřeba. Třeba tam kde mám rukáv tak mi skoro nic neroste. Prostě čím kratší tak rychlejší. Je to tak i u nehtů

marci1

Vlasy rostou 0,3 – 0,4 mm denně. Chloupky u žen se cca 6 mm měsíčně, u mužů asi 9 mm. Na obličeji a na jaře prý rychleji.
Zdroj: http://www.po­radte.cz/spolec­nost/11977-jak-rychle-rostou-chlupy.html