Shadowmaker

Za jak dlouho mohou narůst vlasy až po ramena?

Nejlepší odpověď
Magix.cz

Počítej 2 roky z ježka na ramena. To myslím vlasy z celé kebule, ne jen ty vzadu, které to mají blíž :)

Další odpovědi
marci1

Neuvádíš výchozí délku vlasů. Je to různé, ale vlasy rostou průměrně o 1,5 cm za měsíc. Někomu pomaleji, někomu rychleji. 🙂

cochee

Já už mám velmi hrubým odhadem vlasy 10–20 let po lopatky a nestříhám. Z toho odvozuji, že může existovat člověk, kterému i bez stříhání narostou vlasy třeba jen 2 cm nad ramena a níž se prostě nedostanou (vlas v určitém svém stáří vypadne a z téže vlasové cibulky roste nový).

anonym

Za rok zhruba o 15 cm. Jestli chceš, aby ti rostly rychleji, kup si šampon na koně, myjou jím koňům ocasy, prý po tom šamponu rostou vlasy rychleji. Odzkoušené to nemám.

ReHu

Rostou v průměru něco málo přes 1 cm za měsíc. Tak si to spočítej.

http://www.eo­tazky.cz/jak-rychle-rostou-vlasy-kalkulacka?

bolak

Magix.cz: Taky záleží na tom jak dlouhej má krk. Třeba taková žirafa už by měla problém… (stejně tak holky z afriky)