LADIS

Romantika večer? Z psychologického hlediska, proč zrovna večer ?

Jakto, že je všechno nejvíc romantický večer? :) Smaozřejmě,že to jde i přes den, ale dokážete někdo vysvětlit (z psychologického hlediska), proč zrovna večer? působí na lidi nějak tma nebo jak ? :D

Nejlepší odpověď
anonym

Protože večer bývá čas odpočívat – a tma navozuje tajemno…
Všimni se, že k romantice ´patří´ přítmí a klídek…
😉
V poledne a v ruchu to prostě není ono.

Další odpovědi
led

Večer sa (bežný) človek uvoľňuje z napätia denných činností, telo i myseľ necháva oddychovať, zaoberá sa uvoľňujúcim činnostiam. Romantický zapad Slnka svojou prekrásnou farebnosťou a (pre šťastlivcov) umocnený spevom prírody v spoločnosti spriaznenej duše navodzuje pokoj mysle a odstraňuje stres.

marci1

Romantický večer třeba u večeře při svíčkách může být začátkem romantické noci. Večer je tma, ticho, pohoda. Lidé očekávají něco zvláštního, okouzlujícího. 🙂

zjentek

tohle je pitomost ..mně se to tak vůbec nejeví. Možná sex je někdy lepší, když je tma, ale „romantika večer“ ? Z psychologickýho hladiska seš tedy jiná..

bolak

Tak tak, ve tmě nejsou vidět hlavy, tudíž je na toho druhýho hned lepší pohled.