MMA

Do jakého věku?

Od jakého do jakého věku se dá o muži/chlapci hovořit, že je ‚zajíček‘? Cca. Děkuji vám:-)
Doplňuji:
Když je ženě okolo 30 + – :D

Nejlepší odpověď
suaeda

Řekl bych, když je chlap, nebo kluk je o více let mladší. Min. tak o 10 či 15 let. Možná i víc. Na věku nezáleží. Některé známe ženy si je pořizují častěji, a může jim být i -sát. A zajíčkovi je tak ke 30.
Doplňuji:
A když je ženě 30 tak je zajíčkovi kolem 20.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Dle toho jak je stará žena, cca 100 let zajíček 70.
Doplňuji:
Ovšem, ale platí to i ve vyšším věku http://www.od­haleno.cz/exklu­zivne/clanky/13189/Nej­starsi-zajicek-sveta-ma-sedmdesat-Vzal-si-113-let-starou-partnerku

Agneta

18 až 23 :DDD

mosoj

Když už je ze ženský ježiba.